Zemní práce


Divize zemní práce pokrývá svojí činností všechny zemní práce u pozemních staveb, ale s úspěchem realizovala tyto práce i u inženýrských, vodohospodářských a dopravních staveb nebo jejich částí. Hlavním těžištěm výroby je realizace výkopových prací, přeprava stavebních materiálů, výkopků a sutí, a realizace terénních úprav u všech typů objektů pro bydlení (rodinné domy, řadové domky, bytové domy, apartmánové byty, holobyty atd.), rekreaci (hotely, penziony, sportovní hřiště, tenisové kurty, bazény atd.), občanskou vybavenost (školy, školky, restaurace), a v neposlední řadě realizace zemních prací pro dopravní stavby (cesty, silnice, dálnice, mosty, tunely).

Pro investory jsme schopni zajistit kompletní zakázku v celém jejím rozsahu – od studie, přes projektovou dokumentaci, inženýring, až po vlastní realizaci stavby. V odůvodněných případech spolupracujeme s renomovanými odbornými firmami včetně externích specialistů.

Naše společnost disponuje dostatečnými výrobními kapacitami pro realizaci i objemově náročných akcí. K vlastní realizaci stavební činnosti máme vybudované silné zázemí a širokou strojní vybavenost – sklápěcí nákladní automobily, velkoobjemové nákladní automobily, kontejnery AVIA, traktorbagry, pásové bagry a bagříky, vibrační válce, návěs pro přepravu stavební techniky, smykové čelní nakladače atd.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.