Stavební práce


Stavební divize firmy DAK Hořovice s.r.o. se zabývá zejména výstavbou a rekonstrukcemi pozemních staveb, ale s úspěchem realizujeme i inženýrské, vodohospodářské a dopravní stavby nebo jejich části. Hlavním segmentem činnosti jsou dodávky všech typů objektů pro bydlení (rodinné domy, řadové domky, bytové domy, apartmánové byty atd.), rekreaci (hotely, penziony, sportovní hřiště, tenisové kurty, bazény atd.) a občanskou vybavenost (školy, školky, restaurace). Prioritními jsou dodávky tzv. staveb na klíč, ale samozřejmě lze realizovat i dílčí části stavebních prací.

Pro investory jsme schopni zajistit kompletní zakázku v celém jejím rozsahu – od studie, přes projektovou dokumentaci, inženýring, až po vlastní realizaci stavby. V odůvodněných případech spolupracujeme s renomovanými odbornými firmami včetně externích specialistů.

V současné době má stavební divize v trvalém pracovním poměru celkem 30 zaměstnanců. Z hlediska zastoupení řemesel disponujeme těmito profesemi: zedník, obkladač, tesař, truhlář, klempíř, pokrývač, instalatér, zámečník, elektrikář, řidič, strojník a pomocný stavební dělník. Zbývající odborné profese zajišťujeme prostřednictvím vyzkoušených a osvědčených subdodavatelů (topení, vzduchotechnika, okna a dveře, výtahy atd.).

Naše společnost disponuje dostatečnými výrobními kapacitami pro realizaci i objemově náročných akcí. K vlastní realizaci stavební činnosti máme vybudované silné zázemí a širokou strojní vybavenost – nákladní automobily, kontejnery AVIA, pásové bagry a bagříky, vibrační válec, autojeřáb, smykový čelní nakladač, řezačka asfaltu, jádrové vrtání, střešní výtah a další.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.