Doprava

Dopravní divize společnosti DAK Hořovice s.r.o. je zaměřena výhradně na kamionovou dopravu v rámci Evropské unie. Funguje od roku 1996 a v současné době naše firma disponuje flotilou více než 550 kamionových souprav.

V našem vozovém parku jsou nejnovější tahače značek DAF, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, RENAULT a MAN.

Hlavním těžištěm naší činnosti je  mezinárodní kamionová doprava v rámci EU pro renomované zahraniční spedice.

Více

Stavební činnost

Zabýváme se zejména výstavbou a rekonstrukcemi pozemních staveb, realizujeme i inženýrské, vodohospodářské a dopravní stavby nebo jejich části. Hlavním segmentem činnosti jsou dodávky všech typů objektů pro bydlení (rodinné domy, řadové domky, bytové domy, apartmánové byty atd.), rekreaci (hotely, penziony, sportovní hřiště, tenisové kurty, bazény atd.) a občanskou vybavenost (školy, školky, restaurace). Prioritními jsou dodávky tzv. staveb na klíč, ale samozřejmě lze realizovat i dílčí části stavebních prací.

Více

Zemní práce

Hlavním těžištěm výroby je realizace výkopových prací, přeprava stavebních materiálů, výkopků a sutí, a realizace terénních úprav u všech typů objektů pro bydlení (rodinné domy, řadové domky, bytové domy, apartmánové byty, holobyty atd.), rekreaci (hotely, penziony, sportovní hřiště, tenisové kurty, bazény atd.), občanskou vybavenost (školy, školky, restaurace), a v neposlední řadě realizace zemních prací pro dopravní stavby (cesty, silnice, dálnice, mosty, tunely).

Více