Společnost


Společnost DAK Hořovice s.r.o. působí na trhu již od roku 1996. Vznikla jako stavební firma se zaměřením na výstavbu a rekonstrukce pozemních staveb. Postupem času rozšířila činnost také o mezinárodní kamionovou dopravu, která je nyní vlajkovou značkou firmy. Společnost disponuje flotilou čítající bezmála 450 vozů kamionové dopravy.

Sídlo firmy je umístěné v Masarykově ulici v Hořovicích, nicméně centrála společnosti se v roce 2015 přestěhovala do nových prostor v Osece nedaleko Hořovic. Další dvě pobočky se nalézají v nově zrekonstruovaném areálu bývalého ČSAD v Rokycanech a v Kralovicích.

Jsme ryze česká společnost s dlouholetou tradicí a charakteristickou téměř rodinnou atmosférou. V rámci společnosti fungují následující 3 divize:

  • Doprava
  • Stavební činnost
  • Zemní práce

Společným rysem všech jednotlivých sekcí je vstřícný a profesionální přístup s důrazem na kvalitu a komplexnost poskytovaných služeb. Maximální spokojenost našich zákazníků je naším hlavním cílem již více než 20 let! Stejně dlouho dbáme také na potřeby a kariérní rozvoj našich více než 550ti zaměstnanců.